Vi i Agdars ønsker å gi deg en unik handleopplevelse, til dette bruker vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Noen av disse er nødvendige for at nettbutikken vår skal fungere, andre bidrar til at du skal få en skreddersydd opplevelse. Ved å trykke «Det er greit» godkjenner du bruken av cookies.
Lawson Escapade er en slank, spenstig og sterk stangserie i 24 tonn karbon med innblanding av 25% glassfiber. Escapade-stengene er firedelte, og produsert med kryssforsterket karbontape for å tåle enda mer påkjenning. Stengene har spigot holker og et håndtak med foam på oppsiden- og kork på nedsiden av et screw-down snellefeste. Lawson Escapade kommer i flere forskjellige stanglender og kastevekter, fra det letteste ørretfiske til tyngre kastefiske i sjøen. En veldig bra stang til en rimelig penge.
Slank,spenstig og sterk
Spigot holker
Firedelt
Kryssforsterket karbontape
Foam og kork i håndtaket
Prisgunstig
Spesifikasjoner
Modell
Lengde
Kastevekt
Vekt
Deler
Haspel
7'
3-15g
130g
4-delt
Haspel
8'
5-20g
148g
4-delt
Haspel
9'
7-25g
169g
4-delt
Haspel
9'
15-40g
183g
4-delt
Haspel
7'
20-60g
190g
4-delt
Haspel
10'
15-50g
223g
4-delt
Lawson Baitwinder BW3.2 CX4 FD med Braid
Lawson Baitwinder 3 er en robust og driftssikker haspelsnelle. Denne dekker alt fra lett ferskvannsfiske til laksefiske i elv og sjøfiske. Baitwinder BW3.2 kommer med helt nytt og forbedret karosseri, har fem rustfrie kulelager, og spole i aluminium utstyrt med gripemønster i bunnen, slik at snøret lettere får feste, og en unngår at det roterer på spolen når det blir vått. Snellekroppen er laget i grafittmateriale, noe som gir en stabil og sterk konstruksjon som holder tannhjul og deler på rett plass i de tøffeste situasjonene. Rustfritt nålelager i rotor sørger for superstopp og bedre stabilitet i snellen.